חנות וירטואלית בעידן של היום היא אחר הדרכים הנפוצות להגדיל את מכירות החברה ובכלל הזדמנות נהדרת למי שמעוניין למכור מוצרים לקהל בדרך הנוחה ביותר. חנויות וירטואליות נפתחות זו אחר זו ברשת, אולם הקושי הבולט עבור בעלי החנויות הוא – לקדם את החנות ולהביא אליה כמה שיותר גולשים כדרך קבע. האתגר הגדול מתחיל בדיוק לאחר בניית האתר והעליה שלו לאוויר, שאז כל בעל עסק רוצה להציע את מרכולתו עבור הגולשים, לצרף לקוחות לרשימת תפוצה ובכלל לגרום לכמה שיותר ולשים לרכוש את המוצרים המוצעים בה.

אז בואו נראה מהן הדרכים הטובות ביותר לשיווק חנות דיגיטלית והגדלת המכירות בה:

  1. קידום במנוע החיפוש של גוגל

קידום חנויות וירטואליות בגוגל היא אחת הדרכים המהירות להכניס לחנות שלכם כמה שיותר גולשים המחפשים באופן ספציפי מוצר מסוים או מותג אותם החנות מציעה למכירה. אלפי גולשים פוקדים יום יום את מנוע החיפוש של גוגל ומחפשים דרך מהירה לרכוש מוצרים, לכן אם החנות שלכם תופיע במיקום בראשון בתוצאות החיפוש, תוכלו להגדיל את אחוזי המכירה.

  1. עודדו לקוחות לרכוש יותר

אז נכון שקידום החנות היא דרך נהדרת להביא לאתר גולשים, אולם מה שלא פחות חשוב הוא – לעודד אותם לרכוש ואפילו להחזיר אותם לרכישה חוזרת. זאת תוכלו לעשות באמצעות קופונים, מבצעים, רשימת תפוצה ושליחת ניוזלטרים ועדכונים, דירוגים של לקוחות על המוצר מסוים, תוכן ברור ומניע לפעולה, תמונות ברורות, משלוח חינם וכו'.

  1. ממשק ידידותי למשתמש

חנות יכולה להיות אטרקטיבית ומעוצבת בטוב טעם, אולם אם היא מסובכת עבור הגולש, רוב הסיכוי שהוא ייצא ממנה ללא שום נקיפות מצפון. לכן, חשוב לשים דגש על חווית משתמש ולאפשר ללקוח לרכוש כמה שיותר מהר בדף אחד ברור ולא לעבור כמה מסכים עד שימצא את מבוקשו.

  1. אפשרויות תשלום מגוונות

כיום ניתן למצוא מגוון רב של אפשרויות סליקה מתקדמות ובטוחות, כגון – פייפאל, תשלום דרך סליקת אשראי, תשלום על ידי שירות לקוחות, תשלום לשליח ועוד מיני רבים. חשוב להנגיש לגולש את אמצעי התשלום ולתת לו כמה אפשרויות כדי שיוכל לשלם בדרך הנוחה לו.

  1. שיתוף ברשתות חברתיות

אחד הגורמים שיכולים להגדיל את אחוזי המכירות, הוא שיווק ברשתות חברתיות ואפשרות של שיתוף מצד הגולש. מצד אחד, היא דרך נהדרת כדי לקדם את החנות גם בפייסבוק ולהביא משם טרפיק מצוין, ומצד שני לאפשר לגולשים לשתף את חבריהם במוצרים שרכשו.

המאמר נכתב באדיבות, חברת קידום אתרים SEO-VIP

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Meet Our Amazing Team

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority
have suffered alteration, by injected humour, or new randomised words.

pic

JOHNATHAN HAWKINS

Head of SEO

Johnathan is our co-founder and has developed search strategies for a variety of clients from international brands to medium sized businesses for over five years.

pic

ALEXANDRA SMITHS

SEO Specialist

Graduating with a degree in Spanish and English, Alexandra has always loved writing and now she’s lucky enough to do it as part of her new job inside our agency.

pic

RICHARD JOHANSON

Marketing Manager

Richard first fell in love with digital marketing at university. He loves to learn, and looks forward to being part of this exciting industry for many years.