פתחתם עסק ואין לכם ספק שיש לכם מוצר נפלא ושירות מצוין. אתם גם מבינים שאין ברירה אלא להשקיע בפרסום ובשיווק, ולשם כך אתם עושים כמה וכמה מהלכים – בראשם בניית אתר אינטרנט. המעצב הגרפי עיצב עבורכם שפה שיווקית מדהימה, האתר החדש מרהיב ביופיו ועכשיו אתם יושבים ומחכים לגולשים שייכנסו, יתרשמו וימסרו את פרטי כרטיס האשראי. אם זה לא ממש קורה יש לזה כנראה סיבה אחת עיקרית, והיא שהאתר המצוין שלכם לא מקבל מספיק תנועה. דמיינו לעצמכם שהקמתם חנות מושקעת ויפה אבל אף לקוח לא נכנס כדי לגלות את היצע המוצרים שלכם. איך תפעלו?

 

חקר מילות חיפוש

כדי לקדם אתר באופן מקצועי ונכון נדרשת מלאכת קידום אורגני, צמד מילים שאולי שמעתם בעבר והגיע בהחלט הזמן שתכירו קצת יותר לעומק. קידום אורגני מתייחס למצב שבו הלקוחות שלכם מגיעים אל האתר דרך מנועי החיפוש או בעקבות חשיפה לאתר, מבלי שנדרשתם להעלות קמפיין ממומן בגוגל. הצעד הראשון בדרך לשם כולל חקר מילות חיפוש, תהליך שבסופו תהיה בידכם רשימה ברורה של ביטויים נפוצים שהלקוחות הפוטנציאליים מקישים. המטרה שלכם היא להופיע ברשימת תוצאות החיפוש שלהם, ועוד יותר מכך, המטרה היא להופיע בראש הרשימה, או בעמוד הראשון לכל הפחות. אם אתם נעלמים אי שם בעמוד 3 או 4, הסיכוי שיגלו אתכם נמוך, וחבל.

 

תוכן איכותי

מרכיב חשוב נוסף בתהליך הקידום האורגני הוא ניהול נכון של התוכן שלכם. שימוש מדויק בתמונות, קטעי וידאו וכמובן מאמרים שנותנים לקורא ערך מוסף תוך שילוב מדויק של מילות החיפוש – כל אלה יתרמו באופן משמעותי לקידום האתר שלכם בגוגל. התוכן של האתר שלכם הוא למעשה גורם מרכזי מאוד לא רק לצורך שילוב מילות החיפוש, אלא גם כדי לעודד את הגולשים להישאר זמן ממושך יותר, כך שהם גם יכירו את העסק שלכם טוב יותר, וגם ישפרו את הדירוג שלכם בעיני גוגל.

 

החלפת קישורים

האתר שלכם צריך להציע קישורים פנימיים כך שדפים שונים יעבירו את הגולש לדפים אחרים, וגם לאתרים איכותיים אחרים. באופן דומה וחשוב לא פחות, קידום אורגני מורכב גם מקישורים שמופנים אליכם מאתרים אחרים. שיתופי פעולה והחלפת מאמרים עם אתרים שמציעים מוצרים משלימים או שירותים זהים שפונים לקהל יעד רלוונטי, כל אלה יעזרו לכם מאוד להיתפס בעיני גוגל כאתר איכותי שגם אחרים מוצאים בו עניין. המרכיבים הללו הם רק קצה הקרחון, אבל אם תעזרו בגורם מקצועי שילווה אתכם לאורך הדרך, תופתעו לגלות עד כמה קידום אורגני הוא הרבה יותר פשוט ממה שנדמה לכם.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Meet Our Amazing Team

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority
have suffered alteration, by injected humour, or new randomised words.

pic

JOHNATHAN HAWKINS

Head of SEO

Johnathan is our co-founder and has developed search strategies for a variety of clients from international brands to medium sized businesses for over five years.

pic

ALEXANDRA SMITHS

SEO Specialist

Graduating with a degree in Spanish and English, Alexandra has always loved writing and now she’s lucky enough to do it as part of her new job inside our agency.

pic

RICHARD JOHANSON

Marketing Manager

Richard first fell in love with digital marketing at university. He loves to learn, and looks forward to being part of this exciting industry for many years.