בניית אתר אינטרנט היא משימה די מורכבת עבור כל עסק, ארגון או חברה, אולם האתגר הגדול יותר הוא לקדם אותו במנועי החיפוש של גוגל כדי לאפשר לגולשים להיחשף לאתר. על מנת לקדם את האתר למקום ראשון בתוצאות החיפוש של גוגל, נדרשת עבודה לא פשוטה השייכת למקצוענים בתחום שהם מקדמי אתרים. כמו כן, ישנן שתי אופציות להגיע לדף הראשון: בעזרת קידום אורגני שהוא ביצוע פעולות טבעיות באתר ובהתאם לאלגוריתם של גוגל, והאופציה השנייה היא – קידום ממומן באמצעות Google AdWords.

אז איך מתחילים ועל מה חשוב לשים דגש?

מחקר מילות מפתח

בשלב הראשוני חשוב לאתר מילות מפתח רלוונטיות לתחום שבו הנכם עוסקים, כלומר לבחור בביטויים שבהם גולשים יכולים לחפש את התחום שלכם. לדוגמא – עסק העוסק בעיצוב פנים, גולשים יכולים לחפש את העסק בביטויים הבאים: "חברה לעיצוב פנים", "מעצבת פנים במרכז", "עיצוב פנים", "עיצוב בית" ועוד מגוון ביטויים שונים, כאשר המטרה היא להתמקד בביטויים הנפוצים ביותר.

התאמת מבנה האתר למילות המפתח הרלוונטיות

השלב הבא הוא התאמת האתר למילות המפתח שנבחרו, בצורה שהמילים יחולקו בין הדפים בצורה חכמה, הרי ככל שהדפים הפנימיים של האתר יהיו מקודמים במילות מפתח רלוונטיות, כך הדירוג מבחינת גוגל יהיה גבוה יותר.

תוכן איכותי ויצירתי

אומרים ש"התוכן הוא המלך", אולם בעניין של קידום אתרים – "המלכה היא היצירתיות". חשוב להזין תכנים איכותיים עבור מנוע החיפוש של גוגל, אבל לא רק. התוכן חייב להיות בעל ערך מוסף לגולשים, תוכן ייחודי, מקורי ולא מעותק וכזה שימשוך את הגולשים להישאר בדף כמה שיותר זמן (חשוב לגוגל).

תגית כותרת Title meta tag

בניית תגית כותרת היא אחת הפעולות הפשוטות יותר, אולם היא חשובה ביותר לצורך קידום האתר. חשוב לבצע זאת בכל דף בנפרד, כיוון שלטייטל יש משמעות רבה מבחינת קידום האתר.

קישורים נכנסים ויוצאים בצורה מאוזנת

קישורים היא תורה שלמה בפני עצמה ולהם יש כ- 25% השפעה על פעולת קידם האתר. גוגל אוהב קישורים ורואה בהם דרך להבין כי אם אתר מסוים ופופולרי קישר מהאתר שלו לאתר מסוים, סימן  שמדובר באתר פופולרי. אולם, חשוב להבין כי ישנה משמעות רבה לאיכות הקישור, וככל שהאתר יהיה חזק יותר, כך הקישור יהיה בעל חשיבות רבה יותר מבחינת גוגל.

לסיום, קידום אתרים היא תורה שלמה הדורשת יד מקצועית לצורך ביצוע הקידום ברמה הגבוהה ביותר. ולכן, כדאי להיעזר בחברה לקידום אתרים שתוכל לקדם את האתר שלכם לדף הראשון באמצעות כלים וטכניקות שונות שיסייעו לכם להגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Meet Our Amazing Team

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority
have suffered alteration, by injected humour, or new randomised words.

pic

JOHNATHAN HAWKINS

Head of SEO

Johnathan is our co-founder and has developed search strategies for a variety of clients from international brands to medium sized businesses for over five years.

pic

ALEXANDRA SMITHS

SEO Specialist

Graduating with a degree in Spanish and English, Alexandra has always loved writing and now she’s lucky enough to do it as part of her new job inside our agency.

pic

RICHARD JOHANSON

Marketing Manager

Richard first fell in love with digital marketing at university. He loves to learn, and looks forward to being part of this exciting industry for many years.