אפשרות להגיע לקהל היעד המדויק, חשיפה של אלפי גולשים בחודש אפשרות מעקב אחר הביצועים, דוחות מפולחים ממוקדים, עלות נמוכה יחסית, אפשרות איסוף לידים וכו'. אלו הם רק חלק מהיתרונות הטמונים בפרסום בפייסבוק, כך שלא פלא שחברות קטנות, בינוניות ואפילו חברות ענק מככבות על הפיד שלנו בפייסבוק.

זה לא סוד שרשתות חברתיות השתלטו על חיינו, במהלך היום אנו נכנסים פעם אחר פעם לראות מה חדש, מה שלום חברינו, לצפות בסרטונים ואפילו לקרוא חדשות וכתבות מגניבות. האופציות הללו  פתחו עבור בעלי עסקים אפיק פרסום נהדר המאפשר לכל בעל עסק לפרסם את מרכולתו ולזכות לחשיפה והגדלת המכירות. היתרונות בפרסום בפייסבוק הם עצומים, אולם קמפיינים דורשים חשיבה אסטרטגית נכונה לצד בניית תכנית פרסום שתאפשר לחברות לייעל את התקציב ולהגיע לקהל היעד המדויק.

מתי הפרסום בפייסבוק יעבוד?

פרסום העסק בפייסבוק מתאים לעסקים המחזיקים במוצרים דינמיים ולהם לקוחות פסיביים, כלומר גולשים שלא יחפשו את השירות שלהם באופן פעיל בגוגל, אלא שהמוצר או השירות יענינו את הגולשים בעת גלישה בפייסבוק. בזמן הגלישה בפייסבוק, הגולש אליו מיועד הפרסום ייחשף למודעה בצורה שאינה יזומה ויחליט אם הוא מעוניין לרכוש אותו כמו – סדנא לגמילה מעישון, מוצרי תינוקות, חופשה זוגית וכו'. אם הפרסום שלכם יהיה ממוקד לקהל היעד ויעניין את הגולש הוא יקליק עליו וימשיך לקרוא בתקווה שיהפוך ללקוח. מאידך, אם הלקוח לא יתעניין בשירות, הוא ימשיך לגלוש להנאתו בפייסבוק, אך הפרסום ייצרב לו בתת מודע.  

מתי הפרסום בפייסבוק לא יעבוד?

פרסום בפייסבוק הוא עניין של ניסוי וטעיה, ישנן חברות שיאספו לידים בכמות מסחררת, וישנן חברות שישקיעו כספים רבים והפרסום לא יועיל להן. לכן, מומלץ להתחיל בתקציב קטן ומפעם לפעם לנסות לפלח בצורה שונה את קהל היעד. הסיבה לאי הצלחת קמפיינים היא – הפרסום בפייסבוק מגיע ללקוחות פסיביים, די קשה להוציא את כולם מרוצים, ולכן ישנן חברות שהפרסום בפייסבוק לא יניב פירות כמו למשל – חברות המעניקות שירותי ייעוץ פיננסי לחברות אסטרטגיות, חברות הפונות למנהלי רכש ומציעות שירות מסוים וממוקד לחברות ספציפיות וכו'. בקיצור הפרסום פחות יעבוד כאשר מדובר על פילוח שוק מצומצם שדי קשה לפלח או שלא ניתן לפלח כלל.  

חברת SEO-VIP כאן כדי לבחון את אפיק הפרסום המתאים ביותר לאופי העסק שלכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו ונבחן את אופי פעילות העסק, ואולי נגלה כי קהל היעד שלכם נמצא ברשתות החברתיות.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Meet Our Amazing Team

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority
have suffered alteration, by injected humour, or new randomised words.

pic

JOHNATHAN HAWKINS

Head of SEO

Johnathan is our co-founder and has developed search strategies for a variety of clients from international brands to medium sized businesses for over five years.

pic

ALEXANDRA SMITHS

SEO Specialist

Graduating with a degree in Spanish and English, Alexandra has always loved writing and now she’s lucky enough to do it as part of her new job inside our agency.

pic

RICHARD JOHANSON

Marketing Manager

Richard first fell in love with digital marketing at university. He loves to learn, and looks forward to being part of this exciting industry for many years.