"האינטרנט כל כך גדול, כל כך חזק וכל כך חסר טעם שיש שאנשים הרואים בו תחליף שלם לחיים", כך אמר אנדרו בראון, ולכן בזירה הדיגיטלית כל עסק חייב להיות נוכח ולאפשר לכל אחד לראות בו תחליף לחיים האמתיים. זה לא סוד שאתר אינטרנט הוא כלי שיווקי מספר 1 המאפשר לכל עסק להימצא בזירה האינטרנטית בגאווה ולהציג את מוצרי/שירותי העסק בצורה ויזואלית מושלמת.

צוות חברת SEO-VIP מציע ארסנל טכנולוגי ייחודי לבניית אתרים בהתאמה מלאה לאופי העסק שלכם, כזה שיאפשר לכם להתגאות בכל פעם מחדש כשלקוח נכנס לאתר לקבל מידע. אנו מציעים שלבי עבודה מקצועיים הכוללים תכנון ואפיון ייחודי המשמשים כבסיס ליצירת שפה תדמיתית המותאמת בקפידה לעידן החדשני. כלל אתרי החברה נבנים בטכנולוגיות החדשניות בשוק, תוך שימוש במערכות ניהול תוכן ידידותיות בעלות קוד פתוח, המאפשרות תפעול נוח לביצוע שינויים.  

הכירו את תהליכי העבודה שלנו:

  • פגישת היכרות חמימה ונעימה לצורך בחינת צרכי העסק.
  • אפיון האתר הכולל את המבנה, קטגוריות, פיצ'רים וכו'.
  • עיצוב קפדני בהתאם לאופי פעילות העסק והמוצרים/שירותים.
  • בניית האתר באמצעות מתכנתים מהשורה הראשונה.
  • הכנת האתר לקידום אורגני בהתאם לדרישות גוגל.
  • הזנת תכנים, תמונות למראה ויזואלי מושלם.
  • הדרכת תפעול למערכת ניהול התוכן באתר.

 

שלבי בניית אתרים על ידי צוות SEO-VIP  מתבצעים על ידי מיטב אנשי המקצוע המפגינים חשיבה יצירתית, כך שהתוצאות יהיו מרשימות ויתאימו בקפידה לפנים של העסק שלכם. לרשותכם בניית סוגים שונים של אתרים על פי דרישה – החל מבניית אתרים תדמיתיים, דפי נחיתה (ONE PAGE), בניית חנות וירטואלית ועוד.

היתרונות של בניית אתר דרך חברת קידום SEO-VIP

בניית אתרים בחברת קידום אתרים מאפשרת לכם ליהנות משתי ציפורים במכה אחת: גם בניית אתר מרשים וגם התאמתו למנוע החיפוש של גוגל. צוות הקידום ידריך את בונה האתרים שלנו לבנות את האתר בדיוק כפי שגוגל רוצה, הן מבחינת עץ אתר, מילות מפתח, ובכלל אתר מותאם מראש לגוגל, כך שכבר גוגל תקדם את האתר בצורה אורגנית.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn