אמנם לא ציפיתם שבעידן בו אתם יכולים להזניק מסע פרסום בפייסבוק או בגוגל באופן לגמרי עצמאי, תזדקקו עוד לשירותיו של משרד פרסום, אלא שאם אתם באמת רוצים לקדם את העסק, זה בדיוק מה שאתם צריכים.

על האופן בו שינה לנו האינטרנט את החיים, אפשר לכתוב מאמרי עומק אינסופיים, ועדיין לא לכסות את הכל. אחת ההבטחות הגדולות של האינטרנט הייתה להביא את העסקים הקטנים אל קדמת הבמה כשכל בעל עסק, קטן ככל שיהיה, יכול לפתוח בעצמו מסע פרסום עצמאי בתקציב נמוך, ולהתחיל לקדם את העסק מול קהל היעד מבלי לשאת בעלויות של משרד פרסום מקצועי.

זאת לפחות הייתה המחשבה, אלא שכשבוחנים את המציאות מגלים שישנם עסקים רבים המקיימים פעילות פרסום באינטרנט, ועדיין לא מצליחים להשפיע בצורה משמעותית על מעמדם בשוק ועל השורה התחתונה של העסק. עד כמה שקשה להודות בכך, בעלי עסקים רציניים מבינים שפרסום הוא מקצוע כמו כל מקצוע אחר, ורמת התוצאות הן תמיד בהתאם לרמת המקצועיות.

ההבדל הדק בין בזבוז ובין השקעה

משרד פרסום באינטרנט הוא הגוף המקצועי שיוודא שכספכם לא יבוזבז על ניסיונות אימפולסיביים לנצח את הבלתי מנוצח, אלא יושקע בצורה חכמה ומתוכננת כדי לייצר תוצאות לאורך זמן ובצורה אפקטיבית. תהליך הפרסום והשיווק של עסק הוא תהליך ארוך טווח, שחייב להתבסס על חשיבה מקדימה ולהתבצע על פי מתודולוגיות ועקרונות מקצועיים בלבד, וזה בדיוק מה שיכול משרד פרסום מקצועי להציע לכם.

בעבודה עם משרד פרסום, תגובש עבורכם תכנית שיווק אסטרטגית המגדירה את אבני הדרך השיווקיים שלכם, לרבות מטרות ויעדים, קהל היעד, מסרים שיווקיים, ערוצי פרסום וכלי מדידה. משרד הפרסום יעמיד לרשותכם צוות מומחים ואנשי מקצוע, שיבחנו יחד איתכם את החומר שממנו אתם עשויים, ואשר על בסיסו תגובש פעילות הפרסום. בכלל זה, תוכלו אולי לראשונה, להתמודד עם שאלות כדוגמת: מי אתם, מה אתם מציעים, במה אתם טובים יותר מהמתחרים, מה היתרון התחרותי שלכם, למה לקנות מכם, מיהו קהל היעד שלכם, היכן אפשר למצוא אותו ואיך ניתן לשכנע אותו.

בעבודה עם משרד פרסום מקצועי, תוכלו ליהנות מנגישות מלאה לכלל ערוצי הפרסום אונליין, ומגמישות בניתוב תקציב הפרסום בין הערוצים השונים: רשתות חברתיות (פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר ולינקדאין), מנועי חיפוש ובמיוחד גוגל, אפליקציות מובייל, אתרי חדשות, אתרים מקצועיים, בלוגים מקצועיים וכדומה.

משרד פרסום – מונחה מטרות, מחויב לתוצאות

אך יותר מכל, ידע משרד הפרסום להעמיד לרשותכם צוות של מומחים ואני מקצוע, שידעו לחבר את הכל יחד, לבנות את פעילות הפרסום והשיווק המתאימה לכם ביותר, להביא אותה אל מול קהל היעד שלכם ולהבטיח שאתם משיגים את מטרותיכם. בניגוד לכל פעילות פרסום שתנהלו אתם בעצמכם, או שתבצעו באמצעות אנשי מקצוע מתחילים, משרד פרסום מקצועי יוכל להתחייב לכם לתוצאות, ולפעול באופן רציף ונחוש להשגתן בצורה מלאה.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Meet Our Amazing Team

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority
have suffered alteration, by injected humour, or new randomised words.

pic

JOHNATHAN HAWKINS

Head of SEO

Johnathan is our co-founder and has developed search strategies for a variety of clients from international brands to medium sized businesses for over five years.

pic

ALEXANDRA SMITHS

SEO Specialist

Graduating with a degree in Spanish and English, Alexandra has always loved writing and now she’s lucky enough to do it as part of her new job inside our agency.

pic

RICHARD JOHANSON

Marketing Manager

Richard first fell in love with digital marketing at university. He loves to learn, and looks forward to being part of this exciting industry for many years.