כשוונדי פירסל אמר "גוגל תאהב אתכם רק אם כולם יאהבו אתכם קודם", הוא התכוון לקידום אורגני שיאפשר לגולשים לאהוב את האתר שלכם הרבה לפני גוגל, ולכן תמהיל הקידום שלנו מתמקד בראש ובראשונה בקהל היעד של לקוחותינו.

חברת SEO-VIP הינה מובילה בקידום אתרים, קידום ברשתות חברתיות ובניית אתרי וורדפרס. בעידן הדיגיטלי המתקדם כל עסק זקוק לחשיפה מירבית ברשת האינטרנט במטרה לקדם את האינטרסים השיווקיים שלו ולצבור יותר ויותר לקוחות. בחירה באפיק פרסום מתקדם כמו גוגל ורשתות חברתיות יניבו עבור כל עסק תוצאות ממוקדות ורווחיות.

חברת SEO-VIP הוקמה על ידי אלמוג גרציאן, המביא עמו ניסיון של כעשור בתחום הדיגיטלי ובמגוון רב של פרויקטים מורכבים בעולם קידום ובניית אתרים לסקטורים שונים. הניסיון הרב שצבר מאפשר לקהל לקוחותינו לקבל תמהיל קידומי מדויק בהתאם לערכי המותג וקהל היעד.

צוות החברה מונה קשת של בעלי מקצוע ובניהם מתכנתים ומקדמי אתרים מהשורה הראשונה המלווים את הלקוח לאורך כל הדרך, החל משלב הכרת המותג, דרך בניית תכנית עבודה מוקפדת וכלה בראיית תוצאות ושיפורה בכל עת.

לרשותכם שירותי קידום ובניית אתרים ובניהם קידום אתרי תדמית, קידום חנויות וירטואליות, קידום ברשתות חברתיות, הקמת אתרי וורדפרס, בניית דפי נחיתה ועוד. אנו מזמינים אתכם להמריא הכי גבוה שאפשר- תחזיקו חזק!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn